5 990 Lekë


Përshkrimi

Bilardo Druri 413

  • Loja bilardo eshte nje eshte nje nga 5 sportet me te zakonshme ne Evrope 
  • Luani me miqte dhe familjen tuaj
  • Argetuese per te luajtur ne momente familjare
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 66323

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
1 790 Lekë
2 390 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
7 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
4 990 Lekë
6 490 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 490 Lekë
8 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 1000 L
3 190 Lekë
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
3 ne stok
- 500 L
1 590 Lekë
2 090 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
1 590 Lekë
2 090 Lekë
I disponueshëm
- 9000 L
27 990 Lekë
36 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 490 Lekë
8 490 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
2 490 Lekë
3 290 Lekë
I disponueshëm
- 2500 L
7 490 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 1400 L
4 490 Lekë
5 890 Lekë
I disponueshëm
- 9000 L
27 990 Lekë
36 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1200 L
3 990 Lekë
5 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Bilardo Druri 413

Loja bilardo eshte nje eshte nje nga 5 sportet me te zakonshme ne Evrope me marken Matrax, ku femijet mund te luajne lojera ne shtepi

Ky produkt, i cili eshte nje loder bilardo, eshte plotesisht i shendetshem per femijet tuaj

Bilardo prej druri shitet vetem me kembet e cmontuara dhe eshte shume e lehte per t'u instaluar

Permasat e Paketimit

Gjatesi: 64,5 cm

Gjeresi: 12 cm

Lartesi: 37,5 cm

Permasat e Produktit

Gjatesi: 61 cm

Gjeresi: 37 cm

Lartesi: 57 cm

Pesha: 26,980 gr

Produktet që keni parë

Reviews (0)