3 790 Lekë


Përshkrimi

Chicco Piano Dj Mixy

  • Per te gjithe femijet qe e duan muziken dhe jo, ketu eshte piano loder Dj Mixy, loja muzikore e krijuar nga Chicco per te ndihmuar te vegjlit te vijne ne harmoni me boten e muzikes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 66348

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
1 490 Lekë
2 ne stok
- 400 L
1 990 Lekë
2 390 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
SHITUR
19 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
- 600 L
3 390 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Chicco Piano Dj Mixy

Per te gjithe femijet qe e duan muziken dhe jo, ketu eshte piano loder Dj Mixy, loja muzikore e krijuar nga Chicco per te ndihmuar te vegjlit te vijne ne harmoni me boten e muzikes

 

Krijoni kengen tuaj mbeshtetese me Chicco Piano Dj Mixy, duke zgjedhur nje melodi dhe duke shtuar tinguj te ndryshem, ose luani si nje DJ i vertete dhe argetohuni duke rritur ose ulur ritmin e tingujve

Ju do te jeni ne gjendje te zgjidhni midis dy menyrave te ndryshme te lojes dhe te ritminoni muziken me tre dritat qe ndryshojne ngjyren

 

DJ Mixy eshte gjithashtu i pajisur me çelesa qe mund te shtypen ne kohe me melodi te ndryshme

Perveç kësaj, 8 melodi jane parangarkuar ne pianon loder te Chicco-s, te ndara sipas stileve muzikore

 

Produktet që keni parë

Reviews (0)