3 790 Lekë


Përshkrimi

Chicco Piano Dj Mixy

  • Per te gjithe femijet qe e duan muziken dhe jo, ketu eshte piano loder Dj Mixy, loja muzikore e krijuar nga Chicco per te ndihmuar te vegjlit te vijne ne harmoni me boten e muzikes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66348

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
159 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
2 151 Lekë
2 390 Lekë
I disponueshëm
- 10%
31 491 Lekë
34 990 Lekë
I disponueshëm
- 10%
7 191 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
720 Lekë
800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
891 Lekë
990 Lekë
4 ne stok

Përshkrimi

Chicco Piano Dj Mixy

Per te gjithe femijet qe e duan muziken dhe jo, ketu eshte piano loder Dj Mixy, loja muzikore e krijuar nga Chicco per te ndihmuar te vegjlit te vijne ne harmoni me boten e muzikes

 

Krijoni kengen tuaj mbeshtetese me Chicco Piano Dj Mixy, duke zgjedhur nje melodi dhe duke shtuar tinguj te ndryshem, ose luani si nje DJ i vertete dhe argetohuni duke rritur ose ulur ritmin e tingujve

Ju do te jeni ne gjendje te zgjidhni midis dy menyrave te ndryshme te lojes dhe te ritminoni muziken me tre dritat qe ndryshojne ngjyren

 

DJ Mixy eshte gjithashtu i pajisur me çelesa qe mund te shtypen ne kohe me melodi te ndryshme

Perveç kësaj, 8 melodi jane parangarkuar ne pianon loder te Chicco-s, te ndara sipas stileve muzikore

 

Produktet që keni parë

Reviews (0)