1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Tapet per te luajtur, i markes Chipolino

Nje tapet i vecante, i bute dhe i rehatshem. Me personazhe te ndryshme si delfine etj

Ne pjesen e harkut ne forme tende jane te varura lodra te ndryshme, terheqese per femijet

Per femije te moshes mbi 0 - 5 muajsh

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29884

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tapet per te luajtur, i markes Chipolino

Nje tapet i vecante, i bute dhe i rehatshem. Me personazhe te ndryshme si delfine etj

Ne pjesen e harkut ne forme tende jane te varura lodra te ndryshme, terheqese per femijet

Per femije te moshes mbi 0 - 5 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

21 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
2 ne stok
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2500 L
I disponueshëm
16 490 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (3)
1 ne stok
2 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.