8 090 Lekë


Përshkrimi

Dolu Gardhi me Ngjyra

  • Gardh me ngjyra te kuqe, blu dhe te verdhe per femijet
  • Argetohuni dhe luani te sigurt
  • Mund te perdoret si kend lojerash, mbajtese per lodra, apo dhe si barriere
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66738

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
159 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
2 151 Lekë
2 390 Lekë
I disponueshëm
- 10%
31 491 Lekë
34 990 Lekë
I disponueshëm
- 10%
7 191 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
720 Lekë
800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
891 Lekë
990 Lekë
4 ne stok

Përshkrimi

Dolu Gardhi me Ngjyra

Gardh me ngjyra Fence e markes Dolu

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 6 muajsh

Mund te perdoret ne perdorim te brendshem dhe te jashtem, me instalim te thjeshte ne forme te rrumbullaket apo katrore

Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes

Vjen ne hapesire dopio, qe femijet te jene te sigurt dhe te luajne ne hapesire te qete

Me 32 shkopinj druri ne 3 ngjyra te ndryshme te renditura sipas njera-tjetres, ne ngjyre te verdhe, blu dhe te kuqe

Pjesa e siperme vjen e rrumbullakosur, qe nuk shkakton probabilitet per demtim te femijes

Mund te mbushet me lodra, te perdoret si kend lojerash apo te perdoret dhe si barriere qe femija te qendroje i sigurte ne nje ambient

Perbere nga material plastike ne cilesi te larte

Permasat e produktit:

Pesha: 7.13 kg

Permasat: 55,5 x 102 x 102 cm

Permasat e kutise se paketimit: 56,5 × 48,5 × 29

Produktet që keni parë

Reviews (0)