7 990 Lekë
9 490 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Dolu Rreshkitese Big Splash

  • Rreshkitese per femije ne formatin Big Splash
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec
  • Montohet lehtesisht, lidhje me kaskaden e ujit
  • Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 66735

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
18 990 Lekë
24 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 090 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
36 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Dolu Rreshkitese Big Splash

Rreshkitese per femije perfekte ne sezonin e veres

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec

Montohet lehtesisht, per te qene praktik dhe komod

Pajisur me mbajtese per duart gjate ngjitjes dhe shkalle kundra rreshqitjes, per te ofruar siguri shtese gjate perdorimit

Me 5 shkalle ngjitese te ndara ne dy pjese

Perdoret ne ambientet e jashtme: ne oborrin e shtepise suaj apo dhe ne nje pishine te vogel per femije

Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes

Perfshin lidhjen me kaskaden e ujit per te shijuar dhe argetuar ne maksimum gjate gjithe veres

Perbere nga material plastik

Permasat e produktit:

Pesha: 10.3 kg

Gjatesia: 180 cm

Gjeresia: 85 cm

Lartesia: 114 cm

Permasat e kutise se paketimit: 30,5 x 140 x 40,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)