9 990 Lekë


Përshkrimi

Dolu Rreshqitese Unicorn

  • E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec
  • Ne ngjyre roze me dizajn njebriresh
  • Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66721

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
159 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
2 151 Lekë
2 390 Lekë
I disponueshëm
- 10%
31 491 Lekë
34 990 Lekë
I disponueshëm
- 10%
7 191 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
720 Lekë
800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
891 Lekë
990 Lekë
4 ne stok

Përshkrimi

Dolu Rreshqitese Unicorn

Luani dhe argetohuni me lodrat rreshqitese Dolu

E pershtatshme per femijet 24 muajsh (mbi 2 vjec)

Me dizajn unicorn ne pjesen anesore dhe te rreshqiteses, me 3 shkalle ngjitje

Ne ngjyre roze

Instalohet lehtesisht dhe fale peshes se lehte

Mund ta perdorni ne ambiente te brendshme apo te jashtme

Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes dhe ne argetimin ne kohen e lire

Vjen ne paketim ne kuti kartoni

MT3: 57.64

Permasat e produktit:

Pesha: 10.3 kg

Permasat e produktit: 114 X 189 X 85 cm

Permasat e kutise se paketimit: 30,5 x 140 x 40,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)