9 490 Lekë


Përshkrimi

Dolu Rreshqitese

  • Rreshqitese ideale per ditet e veres
  • E pershtatshme per femijet ne moshen 2 deri ne 6 vjec
  • Ndihmon ne zhvillimin fizik dhe te shqisave tek femijet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66741

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
SHITUR
1 890 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
5 690 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 2810 L
6 690 Lekë
9 500 Lekë
2 ne stok
- 800 L
3 990 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
SHITUR
3 990 Lekë
4 790 Lekë
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
600 Lekë
800 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
650 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Dolu Rreshqitese

Rreshqitese Big Slide per argetimin e shtuar te femijeve edhe gjate gjithe periudhes se veres

Nese jeni gati dhe te pregatitur per te luajtur, mjafton te vishni rrobat e plazhit dhe te zhyteni per ore te gjata argetimi

Instalohet lehtesisht dhe mjafton vetem te hidhni uje mbi rreshqitese dhe shihni sesi uji do te bjere

Mund ta perdorni dhe si rreshqitese pa uje dhe ta palosni lehtesisht per ta hapur serish diten tjeter ne rast se nuk do e perdorni

Ndihmon ne zhvillimin fizik dhe ne zhvillimin e shqisave tek femijet

E pershtatshme per femijet ne moshen 2 deri ne 6 vjec

Me 4 shkalle ne ngjyre te verdhe, mbajtese per duart ne pjeset anesore te shkalleve ne ngjyre bojeqielli dhe rreshqitesen ne ngjyre te kuqe

Mund te ofrohet dhe si dhurate per femijet qe e duan argetimin

Permasat e produktit:

Gjatesia: 165.5 cm

Gjeresia: 77.5 cm

Lartesia: 104 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)