9 490 Lekë


Përshkrimi

Dolu Rreshqitese

  • Rreshqitese ideale per ditet e veres
  • E pershtatshme per femijet ne moshen 2 deri ne 6 vjec
  • Ndihmon ne zhvillimin fizik dhe te shqisave tek femijet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 66741

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
159 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
2 151 Lekë
2 390 Lekë
I disponueshëm
- 10%
31 491 Lekë
34 990 Lekë
I disponueshëm
- 10%
7 191 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
720 Lekë
800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
891 Lekë
990 Lekë
4 ne stok

Përshkrimi

Dolu Rreshqitese

Rreshqitese Big Slide per argetimin e shtuar te femijeve edhe gjate gjithe periudhes se veres

Nese jeni gati dhe te pregatitur per te luajtur, mjafton te vishni rrobat e plazhit dhe te zhyteni per ore te gjata argetimi

Instalohet lehtesisht dhe mjafton vetem te hidhni uje mbi rreshqitese dhe shihni sesi uji do te bjere

Mund ta perdorni dhe si rreshqitese pa uje dhe ta palosni lehtesisht per ta hapur serish diten tjeter ne rast se nuk do e perdorni

Ndihmon ne zhvillimin fizik dhe ne zhvillimin e shqisave tek femijet

E pershtatshme per femijet ne moshen 2 deri ne 6 vjec

Me 4 shkalle ne ngjyre te verdhe, mbajtese per duart ne pjeset anesore te shkalleve ne ngjyre bojeqielli dhe rreshqitesen ne ngjyre te kuqe

Mund te ofrohet dhe si dhurate per femijet qe e duan argetimin

Permasat e produktit:

Gjatesia: 165.5 cm

Gjeresia: 77.5 cm

Lartesia: 104 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)