19 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Dolu Seti Rreshqitese 4 ne 1

  • Seti permban lisharese, rreshqitese, kosh basketbolli dhe mbajtese
  • E pershtatshme per femijet mbi 18 muajsh
  • Perdoret ne ambiente te brendshme apo dhe te jashtme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66739

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
SHITUR
1 890 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
5 690 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 2810 L
6 690 Lekë
9 500 Lekë
2 ne stok
- 800 L
3 990 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
SHITUR
3 990 Lekë
4 790 Lekë
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
600 Lekë
800 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
650 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Dolu Seti Rreshqitese 4 ne 1

Seti i lojerave Dolu me dizajn ne material te forte per te luajtur ne komforditet te plote

Femijet mund te luajne ne rreshqitese, te lekunden, te luajne basketboll apo dhe te luajne ne mbeshtetesen e lekundeses

Seti perfekt per ne oborrin e shtepise per te luajtur me teper se nje femije

Instalohet lehtesisht, ne ambiente te brendshme apo te jashtme

E pershtatshme te perdoret nga femijet mbi 18 muajsh, ne instalim te thjeshte

Perbehet nga 6 pjese, ne 3 ngjyra: te kuqe, te verdhe dhe blu

4 in 1 Dolu Garden Kids Playground Outdoor Swing and Slide Set 18 Months 2439 for sale online | eBay

Permasat e produktit:

Pesha: 20.2 kg

Gjatesia: 156 cm

Gjeresia: 170 cm

Lartesia: 123 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)