16 990 Lekë


Përshkrimi

Dolu Shtepi Unicorn

  • Shtepize e vogel ne ngjyre roze me dizajn unicorn
  • Me dyer dhe dritare ne ngjyre lejla
  • Ndihmon ne nxitjen e imagjinates tek femijet
  • E pershtatshme per femije mbi 2 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66734

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
18 990 Lekë
24 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 090 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
36 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Dolu Shtepi Unicorn

Shtepiza e vogel e dizajn unicorn ku femijet mund te luajne dhe argetohen

Ne ngjyre roze, me dizajn unicorn ne pjesen e perparme ngjitur me deren

Me dere ne ngjyre lejla, me dritare te vogla qe hapen me kanata nga jashte ne ngjyre lejla

Femija mund te luaje me imagjinaten, te krijoje nje minifeste brenda ne shtepizen e tij

E pershtatshme per femije mbi 2 vjec

Perbehet nga material plastik

Dječje kućica za igru | Bima Hrvatska

Permasat e produktit:

Pesha: 13.54 kg

Gjatesia: 104 cm

Gjeresia: 104 cm

Lartesia: 132 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)