16 990 Lekë


Përshkrimi

Dolu Shtepi Unicorn

  • E pershtatshme per femije mbi 2 vjec
  • Ne ngjyre roze me dizajn unicorn, me cati dhe hapesire me aneks
  • Me dritare ne te gjitha anet per hapesire
  • Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66732

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
SHITUR
1 890 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
5 690 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 2810 L
6 690 Lekë
9 500 Lekë
2 ne stok
- 800 L
3 990 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
SHITUR
3 990 Lekë
4 790 Lekë
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
600 Lekë
800 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
650 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Dolu Shtepi Unicorn

Shtepi lodre per femije me dizajn unicorn ne pjesen e poshtme

E pershtatshme per femije ne moshen mbi 2 vjec

Mund te perdoret ne ambiente te brenshme apo dhe te jashtme

Instalohet lehtesisht, femija mund te luaje i qete dhe ne argetim te plote

Ne ngjyre roze, me cati me dizajn me tjegulla ne ngjyre roze me te hapur

Shtepiza vjen me nje dere te vogel me konture ne ngjyre lejla, me dizajnin e unicorn

Pjesa e siperme e deres dhe te 3 pjeset e tjera jane me dritare te hapura qe femija mund te luaje, te shihet lehtesisht

Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes

Shtepia vjen me aneks dopio per te luajtur si nje mini oborr

Vjen ne paketim ne kuti kartoni

Dolu City Play House with Fence

Permasat e produktit:

Pesha: 16.5 kg

Permasat: 135 x 156 x 104 cm

Permasat e kutise se paketimit: 93×91,5×19,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)