15 990 Lekë


Përshkrimi

Dolu Shtepia ime e Pare

  • Shtepi per femije per argetim dhe lojera komode per femijet
  • E pershtatshme per femije mbi 2 vjec
  • Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes
  • Perdoret ne ambiente te jashtme apo te brendshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66737

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
18 990 Lekë
24 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 090 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
36 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Dolu Shtepia ime e Pare

Shtepiza argetuese per femijet qe ofron komforditet, siguri dhe lehtesi perdorimi per te ofruar ndjenjen e sigurise dhe zhvillimin e femijes

E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec

Perdoret ne ambiente te jashtme dhe te brendshme

Mund ta mbani ne oborrin e shtepise apo dhe ne dhomen e femijeve

Ndihmon ne zhvillimin e imagjinates, aftesite motorike

Femijet do te argetohen ne shtepine e tyre te re me hapesire, dritare dhe nje cati te lezetshme

Luani duke dale nga dritaret, krijoni fjalekalimin per te mos lene asnje te huaj te hyje ne shtepi, apo ftoni miqte per te luajtur me ju

Vjen me dy mure ne ngjyre blu me dizajn festiv, me pjesen e deres ne ngjyre te kuqe me dritsre te hapur dhe ngjyre te verdhe ne pjesen tjeter

Me dritare ne te gjitha anet e shtepise ne menyre qe femija te kete hapesire dhe siguri gjate lojes

Vjen ne paketim ne kuti kartoni

Mund te ofrohet dhe si dhurate per miqte tuaj

Permasat e produktit:

Pesha: 16 kg

Permasat: 125 x 100 x 104 cm

Permasat e kutise se paketimit: 93 x 101 x 18,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)