5 490 Lekë


Përshkrimi

Dolu Tavoline Pikniku

  • Tavoline pikniku argetuese per femijet
  • E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec
  • Kapacitet per maksimumi 4 femije
  • Ne ngjyre te verdhe, blu dhe te kuqe
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66736

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
159 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
2 151 Lekë
2 390 Lekë
I disponueshëm
- 10%
31 491 Lekë
34 990 Lekë
I disponueshëm
- 10%
7 191 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
720 Lekë
800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
891 Lekë
990 Lekë
4 ne stok

Përshkrimi

Dolu Tavoline Pikniku

Argetohuni me femijet ne tavolinen e piknikut

Ideale per nje shetitje ne natyre apo dhe per te luajtur femijet ne dhomen e tyre

E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec

Instalohet lehtesisht, teper praktike ne perdorim

Me dy stola per kapacitet deri ne 4 femije

Te dy stolat jane ne ngjyre te verdhe, pa mbeshtetese per pjesen e shpines

Tavolina vjen ne ngjyre te kuqe, me kembet mbajtese ne ngjyre blu

Luani dhe argetohuni ne tavolinen praktike dhe teper komode per femijet

Vjen ne paketim ne kuti kartoni

Маса за пикник Dolu - Great fun - eMAG.bg

Permasat e produktit:

Pesha: 5.3 kg

Permasat: 43 x 77 x 71 cm

Permasat e kutise mbajtese: 81 × 57,5 × 17,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)