6 990 Lekë


Përshkrimi

Drone E88 2.4 GHZ

  • Dron ne modelin E88
  • Me 3 module per perdorim dhe per fillestaret
  • Suporton lidhje me te gjithe smartphone-t
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 69577

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (378)
1 ne stok
49 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
68 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 2000 L
SHITUR
12 999 Lekë
14 999 Lekë
Nuk ka me gjendje
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
399 990 Lekë
2 ne stok
SHITUR
21 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
11 900 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Dron E88 me shpejtesi 2.4 GHz

Droni praktik lehtesisht i paketueshem me kamera 4K Dual Camera

Kapni foto/video ne cilesi te larte dhe foto ne qartesi te objektit

Ju mund te shihni video live nga smartphone juaj me transmetimin Wi-Fi ne kohe reale

Kapni momentet e preferuara dhe shihni imazhe ne celularin tuaj nga nje kend i gjere

Droni E88 ofron nje performance me rrotullim 360 grade, ne ngritje dhe rrotullim ne shpejtesi te larte

Mund te vendosni vete trajektoren qe deshironi ne celularin tuaj, e cila ju lejon te vendosni kursin e fluturimit ne celular, per eksperience te pakrahasueshme fluturimi

Vjen se bashku me canten praktike, per ta marre me vete ne ambiente te jashtme, per piknik apo udhetim

Me 3 module: Headless Mode, Altitude Mode dhe Funksioni One Key to Take-off / Land qe e ben kete dron ideal dhe per femijet apo fillestaret

Me bateri qe suporton kohezgjatje ne fluturim, krahe fleksibel te palosshem qe e ben dronin praktik dhe te lehte ne perdorim

Suporton lidhjen me te gjithe smartphonet

Vjen ne paketim se bashku me baterine, telekomanden, fishen e ushqimit, kacavide, 4 krahe shtese

Udhezime per perdorimin:

1. Ne fillim ju duhet te vendosni ne karikim fishen USB per te lidhur baterine me kompjuterin tuaj (droni do te fike driten sapo te karikohet plotesisht)

2. Vendoseni baterine e karikuar ne vendin ne dron dhe me pas ndizni driten

3. Vendosni celularin tuaj ne pjesen e poshtme te telekomandes

Permasat e produktit te mbledhur:

Gjatesia: 12.5 cm

Gjeresia: 8 cm

Lartesia: 5.5 cm

Permasat e produktit te hapur:

Gjatesia: 5.5 cm

Gjeresia: 25 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)