7 990 Lekë


Përshkrimi

  • Droni JY018 WFI me rezolucionin e kameres 720P

  • Kontroll WiFi nga smatphone juaj 

  • Ngrihet deri ne nje distance prej 30 m.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 33100

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 290 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (105)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (7)
I disponueshëm
10 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
17 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm

19 produkte te tjere ne te njejten kategori:

23 990 Lekë
I disponueshëm
12 190 Lekë
13 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (11)
3 ne stok
49 990 Lekë
I disponueshëm
76 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
519 990 Lekë
I disponueshëm
136 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
181 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
139 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
74 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 690 Lekë
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
7 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Droni JY018 WFI me rezolucionin e kameres 720P dhe me krahe te palosshem.

Mund te realizoni foto dhe te regjistroni video per momentet tuaja te paharrueshme

I pajisur me barometer te avancuar per nje qendrueshmeri me te larte.

Koha fluturimit rreth 6-8 min dhe mund te ngrihet deri ne nje distance prej 30m

Pesha e paketimit eshte  0.241 kg

Permasat e produktit jane 25.5 x 25.5 x 3.5 cm 

Me bateri LI-Battery, koha e karrikimit 60 min

Mosha e rekomandur eshte 14 vjec +

Produktet që keni parë