7 990 Lekë


Përshkrimi

  • Droni JY018 WFI me rezolucionin e kameres 720P

  • Kontroll WiFi nga smatphone juaj 

  • Ngrihet deri ne nje distance prej 30 m.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 33100

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 290 Lekë
Shitur (117)
I disponueshëm
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (7)
I disponueshëm

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

23 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
49 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
519 990 Lekë
I disponueshëm
136 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
182 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
139 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
74 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 290 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
New
48 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Droni JY018 WFI me rezolucionin e kameres 720P dhe me krahe te palosshem.

Mund te realizoni foto dhe te regjistroni video per momentet tuaja te paharrueshme

I pajisur me barometer te avancuar per nje qendrueshmeri me te larte.

Koha fluturimit rreth 6-8 min dhe mund te ngrihet deri ne nje distance prej 30m

Pesha e paketimit eshte  0.241 kg

Permasat e produktit jane 25.5 x 25.5 x 3.5 cm 

Me bateri LI-Battery, koha e karrikimit 60 min

Mosha e rekomandur eshte 14 vjec +

Produktet që keni parë