3 490 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Droni S9 mini është një mik i madh për kapjen e fotografive dhe videove. Funksioni i 360-grade bën që droni juaj të rrotullohet me lehtesi. Kamera e fotografisë ajrore 0.3MP HD kap dhe regjistron çdo moment të bukur dhe të paharruar. Mund te shkarkoni aplikacionin në telefonin tuaj celular dhe lidhuni me droni WiFi. Fuqia e transmetuesit 2,4 Ghz siguron aftësi të forta anti-zhurma. Me një...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33105

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Droni S9 mini është një mik i madh për kapjen e fotografive dhe videove.

Funksioni i 360-grade bën që droni juaj të rrotullohet me lehtesi.

Kamera e fotografisë ajrore 0.3MP HD kap dhe regjistron çdo moment të bukur dhe të paharruar.

Mund te shkarkoni aplikacionin në telefonin tuaj celular dhe lidhuni me droni WiFi.

Fuqia e transmetuesit 2,4 Ghz siguron aftësi të forta anti-zhurma.

Me një funksion të kthimit automatik kyç, ju mund ta thërrisni quadcopter tuaj shpejt dhe në mënyrë të sigurtë.

Gyroskop 6-aks: stabilitet i lartë, rezistencë më e fortë e erës, më e lehtë për të kontrolluar.

Trupi i palosshëm, madhësia e vogël, e lehtë për t'u perdorur.

Bateria e trupit: 3.7v 200mah.

Koha e karikimit: 40 minuta.

Koha e fluturimit: 6-8 minuta.

Madhësia e produktit: 9 * 7 * 3cm (i hapur) 6.2 * 4.9 * 3cm (i palosur).

Distanca e fluturimit: rreth 50 metra.

Ngjyra: e bardhë, e kuqe, blu, e verdhë.

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 490 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (3)
1 ne stok
5 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2500 L
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (3)
4 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
2 ne stok
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
161 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
73 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
2 690 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
179 990 Lekë
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.