790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Puzzle 104 elemente Juventus Puzzle Clementoni shoqëron fëmijën në...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 49500

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Puzzle 104 elemente Juventus Puzzle Clementoni shoqëron fëmijën në çdo fazë të rritjes së tij, duke e ndihmuar atë të zhvillojë shkathtësinë dhe ndjenjën e vëzhgimit.

Cilësia e materialeve dhe teknika unike e shtypjes garantojnë nje imazh cilesor.

Permasat: 48.5 x 33.5 cm

104 Pjese 

Produktet që keni parë

Reviews (0)