2 490 Lekë


Përshkrimi

Globo Kuba Druri me Ngjyra 100 cp

  • Kovë me 100 tulla druri të formave dhe madhësive të ndryshme për të krijuar qytetin tuaj! 
  • Rekomandohet per femije nga mosha 10 muaj +
  • Permasat: (cm) 15 x 18 x 15 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66174

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (341)
I disponueshëm
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Globo Kuba Druri me Ngjyra 100 cp

Kovë me 100 tulla druri të formave dhe madhësive të ndryshme për të krijuar qytetin tuaj!

Përdorni imagjinatën tuaj dhe krijoni peizazhe të panumërta të ndryshme!

Kjo lojë përfshin dhe zhvillon aftësi.

Loja me kuba , përveç aftësive praktike, teston imagjinatën krijuese

dhe identifikimin e formave dhe ngjyrave te ndryshme.

Përmasat: (cm) 15 x 18 x 15

Rekomandohet per femije nga mosha 10 muaj +

Produktet që keni parë

Reviews (0)