5 990 Lekë


Përshkrimi

Lego per realizimin e nderteses Flatiron 

Interpretimi i njerit prej monumenteve me te famshme arkitekturore ne bote

471 pjese qe do ju bejne te perjetoni nje aventure te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31448

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Lego per realizimin e nderteses Flatiron 

Interpretimi i njerit prej monumenteve me te famshme arkitekturore ne bote

471 pjese qe do ju bejne te perjetoni nje aventure te bukur

Perfshihet nje broshure me detaje mbi projektimin, arkitekturen dhe historine e nderteses

E pershtatshme per femije 12-18 vjec 

Permasat jane 19,1 x 6,1 x 26,2 cm.

Specifikat

Modeli LEGO LEGO Architecture

Reviews (0)