6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Ndertoni murin Kinez me Lego
  • Vendos imagjinaten ne levizje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 31382

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Ndertoni murin Kinez me Lego

Zbavitu dhe ve ne levizje imagjinaten

551 pjese te cilat do ju angazhojne dhe argetojne

Permasa 262 x 72 x 191 cm

I pershtatshem per mosha 12+

Reviews (0)