5 990 Lekë


Përshkrimi

Ndertoni pamje te mrekullueshme nga Londra me Lego

Galeria, Big Ben, Syri i Londres dhe Nelson gjithcka ne doren tuaj

Material plastik i cilesise se larte

Zbavitu dhe ve...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 31384

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Ndertoni pamje te mrekullueshme nga Londra me Lego

Galeria, Big Ben, Syri i Londres dhe Nelson gjithcka ne doren tuaj

Material plastik i cilesise se larte

Zbavitu dhe ve ne levizje imagjinaten

Permasa 26,2 x 6,1 x 19,1 cm

I pershtatshem per mosha 12+

Produktet që keni parë

Reviews (0)