7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

* Marka Lego

* Modeli Ideas Friends Central Perk 21319

* Per moshat 16 vjec +

* 1070 Pjese

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 49495

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Festoni 25 vjetorin e Friends, sitcom-it legjendar TV Amerikan, me këtë set LEGO Idea 21319 CENTRAL PERK.

Ky rekreacion i mrekullueshëm LEGO i kompletit të studios në kafe është i mbushur me detaje autentike, duke e bërë atë një artikull të paharrueshëm për fansat e Frends.

Zona eshte e perber nga një divan, kolltuk dhe 2 karrige për miqtë.

Dhe shikoni skenën ku Phoebe interpretoi këngët e saj në kitarë (dhe ku Ross dikur luante tastierën e tij dhe të gjithë përveç Phoebe mendonin se ai ishte i tmerrshëm).

7 minifigurat e reja të lodrave LEGO të Ross, Rachel, Chandler, Monica, Joey, Phoebe dhe menaxheri i shumëvuajtur i CENTRAL PERK, Gunther

Një dhuratë ideale me temë Frends për miqtë dhe familjen tuaj që e duan shfaqjen televizive, kjo lodër e është e shkëlqyeshme për lojë dhe do të tërheq vëmendjen kur shfaqet në dhomë tuaj.

Permasat 38 x 26 x 9 cm

Eshte e pershtateshme per moshat 16 vjec +Produktet që keni parë

Reviews (0)