1 890 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Canta me Formuese 45 cp 

  • Cante me 45 cope formuese per femije
  • Per femijet e moshes mbi 2 vjec
  • Permasat: 25 x 31 x 11 cm
  • Zhvillon imagjinaten dhe logjiken
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69901

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (341)
I disponueshëm
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Lisciani Canta me Formuese 45 cp

Cante me lodra formuese per femije Lisciani

Canta e shpines me setin me 45 cope me mbyllje me zinxhir

Femijet do te luajne dhe argetohen duke zhvilluar imagjinaten dhe logjiken

Teper praktike per te marre kudo me vete ne lojera apo sende te tjera

E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec

Permasat e produktit: 25 x 31 x 11 cm

Permasat e nje formueseje: 3 x 3 x 6 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)