1 190 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Disney Puzzle Maxiflorr 2 x 12 Cars

  • 2 Puzzle me skenat e filmit me makinat Mc Queen
  • Me 24 pjese kartoni ne 2 puzzle me nga 12 pjese
  • Per femijet e moshes mbi 3 vjec
  • Permasat e secilit puzzle: 50 x 35 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70045

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Lisciani Disney Puzzle Maxiflorr 2 x 12 Cars

Puzzle per femije Disney me skenat e filmit vizatimor Mc Queen

Me 2 puzzle ku secili vjen me nga 12 pjese kartoni qe bashkohen per te formuar skenat e filmave

Pasi te keni krijuar puzzle tuaj te preferuar, ne pjesen e pasme te tabelet gjeni dhe tabelen bardhe e zi per ngjyrosje sipas deshires

Nxit zhvillimin e aftesive koordinuese, te shqisave, imagjinates, kreativitetit

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 3 vjec

Secili puzzle vjen ne permasa 50 x 35 cm

Reviews (0)