1 800 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Montessori Shtepia 3D

  • Shtepi 3D per montim loder per femije
  • Me 15 pjese te mobiljeve dhe 15 kartona per ndertim
  • E pershtatshme per femijet 3- 6 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69898

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (341)
I disponueshëm
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Lisciani Montessori Shtepia 3D

A nuk do deshironin femijet te kishin mini shtepine e tyre ne setin e lodrave te perditshme?

Seti me shtepine 3D me 15 pjese dhe 15 pjese kartoni per te ndertuar shtepine nga e para

E pershtatshme per femijet e moshes 3- 6 vjec

Femijet do te luajne duke u argetuar me te gjitha pjeset, per te ndihmuar ne aftesite e koordinimit, logjikes dhe shqisave

Femijet do te argetohen duke vendosur pjeset ne vendin e tyre dhe elementet ne dhomen qe u takon

Produktet që keni parë

Reviews (0)