990 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Puzzle 2 ne 1 Frozen 2 24cp

  • Puzzle dhe ngjyrosje me dizajn personazhet e filmit Frozen 2
  • Me 24 pjese ne paketim
  • Per femijet mbi 3 vjec
  • Permasat: 50 x 35 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 70043

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Lisciani Puzzle 2 ne 1 Frozen 2 24cp

Puzzle formuese dhe ngjyrosje me personazhet e filmit Frozen II

Me 24 pjese per t'u bashkuar dhe formuar puzzle gati per t'u ngjyrosur

Pasi te keni formuar puzzle, nisni ngjyrosjen sipas deshires

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 3 vjec

Permasat: 50 x 35 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)