1 190 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Puzzle 2 ne 1 Frozen Elsa dhe Ana 108 cp

  • Formuese per femije dhe ngjyrosje Frozen
  • Per femijet mbi 3 vjec
  • Formoni dhe me pas ngjyrosni puzzle
  • Permasat: 70 x 50 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 70048

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Lisciani Puzzle 2 ne 1 Frozen Elsa dhe Ana 108 cp

Puzzle formuese per femije dizenjuar me filmin e preferuar vizatimor Frozen

Me 108 pjese te vogla per te formuar puzzle e personazheve te preferuar

Pasi te keni formuar puzzle, mund te ngjyrosni sipas deshires puzzle e formuar

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 3 vjec

Ndihmon ne zhvillimin e kreativitetit, aftesive koordinuese, shqisave, imagjinates

Ofrohet ne paketim ideal dhe per dhurate

Permasat: 70 x 50 cm

Reviews (0)