1 290 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Puzzle Masha Maxi Floor 60 cp

  • Puzzle formuese per femije me dizajn Masha dhe Ariu
  • Me 60 pjese te vogla
  • Per femijet e moshes mbi 4 vjec
  • Permasat: 70 x 50 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 70053

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Lisciani Puzzle Masha Maxi Floor 60 cp

Formuese per femije me personazhet e filmit vizatimor Masha dhe Ariu

Argetohuni duke ndertuar skenat me te bukura te filmit vizatimor

Me 60 pjese te vogla per t'u argetuar dhe zhvilluar

Argetohuni ne puzzle ne format maxi per te qene te angazhuar per nje kohe te gjate me personazhet e preferuar

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 4 vjec

Nxit zhvillimin e aftesive koordinuese, kreativitetit dhe imagjinates, kuriozitetit dhe aftesive vezhguese

Permasat e produktit: 70 x 50 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)