1 890 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

  • Geomag Formuese Magnetike
  • Modeli: Glow
  • Permbane 22 pjese
  • Eshte i pershtatshem per femije 3+ vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50243

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Loder magnetike me ngjyra per femije nga 3 vjeç e siper.

Me forma te ndryshme ne formen e nje kuici per femijet.

Seti permban 22 pjese.

Shufrat kombinohen per te krijuar nje numer te pakufizuar strukturash.

Përmban: 8 shufra magnetike, 8 sfera çeliku dhe 6 elementë plastikë

Produktet që keni parë

Reviews (0)