2 090 Lekë


Përshkrimi

Set Ndertimi Treni me Shkronjat 62

    • Set ndertimi me 62 cope
    • Per femije nga mosha 18 muajsh deri ne 5 vjec
    • Rrit aftesine motorike,intelektuale dhe kreative te femijes 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 66083

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (341)
I disponueshëm
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok
- 1200 L
290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Ndertimi Treni me Shkronjat 62 cp

Seti i ndertimit eshte i  perbere  prej 62 pjesesh 

Treni qe perftohet prej tij mban ne ngarkese shkronja me  ngjyra  te ndryshme ,ku nepermjet lojes femija meson

dhe  shkronjat dhe ngjyrat e ndryshme.

Ju ndihmon ne bashkeveprimin prind - femije 

Rrit aftesine  motorrike ,intelektuale dhe  kreative te femijes 

Produktet që keni parë

Reviews (0)