790 Lekë


Përshkrimi

Loja "Patatrack" e markes Globo.

Loje e vecante me shufra te vogla druri.

Ndertoni kullen tuaj dhe argetohuni duke hequr shufrat nje e nga nje.

Paketimi permban 54...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21490

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loja "Patatrack" e markes Globo.

Loje e vecante me shufra te vogla druri.

Ndertoni kullen tuaj dhe argetohuni duke hequr shufrat nje e nga nje.

Paketimi permban 54 cope.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Specifikat

Marka Globo

Produktet që keni parë

Reviews (0)