1 490 Lekë


Përshkrimi

Krijo plastelinen tende, nje kuti me plasteline nga marka Globo

3x80 grame plasteline vetem per femijet

Me 6 forma te ndryshme dhe tre canta me pluhur ngjyrises

Mund te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22400

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
SHITUR
4 490 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
3 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
SHITUR
460 Lekë
Shitur (8)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
660 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
1 270 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 000 Lekë
I disponueshëm
2 400 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
4 ne stok

Përshkrimi

Krijo plastelinen tende, nje kuti me plasteline nga marka Globo

3x80 grame plasteline vetem per femijet

Me 6 forma te ndryshme dhe tre canta me pluhur ngjyrises

Mund te ndertohet dhe te krijoni format e deshiruara

Zhvillon imagjinaten dhe kreativitetin

Per femije mbi 4 vjeç

Specifikat

Marka Globo

Reviews (0)