890 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Barbie Gliter Dough

  • Plasteline Barbie me 3 kavanoza me brume me shkelqim
  • 3 forma te ndryshme me personazhet Barbie
  • Krijoni ne ngjyrat e preferuara ne kreativitet te lire
  • Per femijet mbi 3 vjec
  • Nxit imagjinaten, kreativitetin, aftesite motorike te femijes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70046

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (231)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (464)
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lisciani Barbie Gliter Dough

Futuni ne boten e Barbie-t duke krijuar sipas deshires

Me 3 kavanoza ne forme zemre me brume (slime) me shkelqim

Me 3 forma te ndryshme me ikonat Barbie per te krijuar personazhet e preferuar

Zgjidhni ngjyrat qe ju pelqejne me shume dhe shfaqni kreativitetin tuaj

Nxit imagjinaten, kreativitetin, aftesite motorike te femijes

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)