2 790 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Cante Barbie me Plastelina

  • Cante per femije me plasteline
  • Ne 600 gr plasteline
  • Per femijet e moshes mbi 4 vjec
  • Vjen ne paketim dhe me forma prerese
  • Permasat: 31 x 11 x 25 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70050

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (231)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (464)
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lisciani Cante Barbie me Plastelina

Canta e shpines Barbie ne modelin kreativ me plasteline qe nxit kreativitetin e femijeve

Me manualin e perfshire ne paketim, do mesoni te krijoni produkte fashion apo cdo forme qe ju deshironi

Ne paketim do gjeni dhe forma krijuese per te patur gati format e vogla

Canta permban ne paketim 600 gr plasteline per te krijjuar format e preferuara

Nxit zhvillimin e kuriozitetit, kreativitetit, perqendrimit, aftesite koordinuese, shqisave dhe te mesuarit e formave dhe ngjyrave

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 4 vjec

Nxisni kreativitetin per te gjithe familjen

Per te gjitha princeshat qe duan te krijojne vete te bukuren

Canten mund ta perdorni dhe per te marre me vete ne udhetime, per te marre mjetet dhe aksesore te tjere

Mund te ofrohet dhe si dhurate per vajzat qe e pelqejne Fashion dhe te bukuren

Permasat e paketimit:

Gjatesia: 31 cm

Gjeresia: 11 cm

Lartesia: 25 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)