1 500 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Crea Baby

  • Set me lodra per femije me pjse per te formuar
  • E pershtatshme per femijet e moshes 1-4 vjec
  • Permasat: 28.5 x 5.7 x 25.5
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69897

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 090 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (472)
2 390 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lisciani Crea Baby

Seti per femije Lisciani me pjese per te formuar

Seti fantastik per te nxitur kreativitetin e femijes suaj

Femija do mesoje aftesite koordinuese dhe te logjikes me ngjyrat dhe format e ndryshme

E pershtatshme per femijet e moshes 1-4 vjec

Femija mund te luaje vetem apo ne shoqerine e prinderve duke ndertuar karaktere me ngjyra dhe forma te ndryshme

Permasat e produktit:

Gjatesia: 5.7

Gjeresia: 28.5

Lartesia: 25.5

Produktet që keni parë

Reviews (0)