1 990 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Laboratori i Ngjyrave

  • Set laboratori i ngjyrave me pluhur dhe slime
  • Krijoni slime e preferuar qe ndryshon ngjyre
  • Per femijet 8-12 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69920

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (231)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (464)
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lisciani Laboratori i Ngjyrave

Zbuloni magjine e miksimit te ngjyrave dhe krijoni artin tuaj super qe ndryshon ngjyre

Mesoni te krijoni ylberin tuaj te ngjyrave ne vetem nje kuti lodrash

Perfekte per argetim per te gjithe familjen

Seti perfshin:

- doreza

- ngjyra

- ene plastike

- tuba

- reagente kimike

- puder slime

- leter

- pincete

- laps

- furce

- palete druri

- manualin e perdorimit

E pershtatshme per femijet 8 - 12 vjec

Permasat e kutise: 28.5 x 19.5 x 6.7 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)