2 190 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Set Barbie Nail Art Colour

  • Seti per krijimin dhe ngjyrosjen e thonjve
  • Me mbajtese 3D, ne dizajn Barbie
  • E pershtatshme per femijet mbi 5 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 70051

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (231)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (464)
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lisciani Set Barbie Nail Art Colour

Seti i bukurise per mirembajtjen e thonjve Nail Art Colour

Perfitoni te gjitha mjetet e nevojshme per te krijuar manikyra me ngjyra te ndryshme

Lyeni, krijoni ngjyren tuaj dhe ndryshoni ngjyren e thonjve kur te deshironi

Me mbajtes per te gjithe manikyret 3D qe te mos ju humbase asnje produkt

Femijet do te mesojne te krijojne vete ngjyren dhe manikyrin e preferuar

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 5 vjec

Seti eshte krijuar ne dizajnin e filmit te preferuar Barbie

Nxit kreativitetin e femijes, per te krijuar ne lirshmeri te plote

Produktet që keni parë

Reviews (0)