2 590 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Seti Magic Doodle Kit

  • Seti me tapet dhe stilolaps magjik
  • Vizatoni, shkruani duke perdorur vetem ujin
  • Me 4 forma dhe manual perdorimi
  • Per femijet e moshes 1-4 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70055

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (231)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (464)
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lisciani Seti Magic Doodle Kit

Seti perfekt Doodle Kit per argetimin maksimal te femijeve

Me nje tabele dhe lapustile qe mbushet me uje per te krijuar forma te ndryshme

Me 4 forma te ndryshme dhe historine interesante "Story of a Water Drop"

Me stilolapsin magjik femijet do te shkruajne, vizatojne pa perdorur boje qe mezi hiqet

Femijet mund te lene dhe shenjat e duarve te tyre me duart e lagura

Lini gjurmet tuaja qe do ikin si me magji sapo te thahet uji

Ne paketim gjeni dhe manualin e perdorimit per cdo indikacion te perdorimit te setit

Mesoni femijet te njohin format dhe ngjyrat ne setin qe do argetoje te gjithe familjen

Nxit zhvillimin e koordinimit tek femijet, stimulimit, te menduarit ne menyre kreative dhe duke mesuar te shkruajne

Mesoni femijet te krijojne sensin e perceptimit, rritjes se vetebesimit, eksperimentimit ne tapetin magjik

E pershtatshme per femijet e moshes 1-4 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)