1 790 Lekë


Përshkrimi

Forma ndertuese shumengjyreshe nga marka Globo

Format dhe karakteret që do të ndërtohen me 40 shkopinj 

Per femije mbi 3 vjeç. Formueset...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22407

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Forma ndertuese shumengjyreshe nga marka Globo

Format dhe karakteret që do të ndërtohen me 40 shkopinj 

Per femije mbi 3 vjeç. Formueset peshojne 283 gr

Specifikat

Marka Globo

Produktet që keni parë

Reviews (0)