590 Lekë


Përshkrimi

Krijo plastelinen tende, nje kuti me plasteline nga marka Globo

80 grame plasteline vetem per femijet

Mund te ndertohet dhe te krijoni format e deshiruara

Zhvillon...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22398

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 200 L
590 Lekë
790 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok

Përshkrimi

Krijo plastelinen tende, nje kuti me plasteline nga marka Globo

80 grame plasteline vetem per femijet

Mund te ndertohet dhe te krijoni format e deshiruara

Zhvillon imagjinaten dhe kreativitetin

Per femije mbi 4 vjeç

Specifikat

Marka Globo

Produktet që keni parë

Reviews (0)