990 Lekë


Përshkrimi

Dyqani i kafsheve per femijet tuaj

Nje loje nga Play Doh per te gjithe te vegjlit qe deshirojne te jene kreativ

Paketa përmban dyqanin, 1kukull 1 lepur, shumë pajisje për dyqan...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27807

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Dyqani i kafsheve per femijet tuaj

Nje loje nga Play Doh per te gjithe te vegjlit qe deshirojne te jene kreativ

Paketa përmban dyqanin, 1kukull 1 lepur, shumë pajisje për dyqan dhe 4 kavanoza  me plasteline të butë Play-Doh.

Per femije 2-4 vjeç, djem dhe vajza

Specifikat

Marka Play Doh

Produktet që keni parë

Reviews (0)