3 190 Lekë


Përshkrimi

Valixhja e Doktorit Hapy Doctor

  • Valixhe me lodra me aksesore mjekesore
  • E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec
  • Valixhe dhe tavoline lodrash per femije
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69789

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
2 ne stok
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
3 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
890 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 10%
1 971 Lekë
2 190 Lekë
2 ne stok
- 10%
1 341 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 10%
89 Lekë
99 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (61)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (231)
I disponueshëm

Përshkrimi

Valixhja e Doktorit Hapy Doctor

Valixhe me lodra per femije me setin Happy Doctor

Femijet do te luajne dhe argetohen me mjetet mjekesore

Per te gjithe femijet qe duan te behen mjeke kur te rriten

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Ndihmon ne zhvillimin e aftesive koordinuese, nxit te menduarit dhe shqisat e prekjes

Valixhja qe shnderrohet ne nje tavoline pune per cdo doktor te vogel

Me aksesore me syze, gershere, cekic, e shume aksesore mjekesore

Permasat e produktit:

Tavolina e hapur:

Gjatesia: 21.5 cm

Gjeresia: 47.5 cm

Lartesia: 56 cm

Produkti i paketuar ne valixhe:

Gjatesia: 11 cm

Gjeresia: 26 cm

Lartesia: 21.5 cm

Lartesia se bashku me dorezen: 47.7 cm

Kutia e hapur:

Gjatesia: 39 cm

Gjeresia: 37 cm

Lartesia: 48.5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)