3 190 Lekë


Përshkrimi

Valixhja e Krijimeve Happy Craftsman

  • Valixhe per femije Craftsman me mjete ndertimi
  • Per femijet e moshes mbi 3 vjec
  • Ndihmon zhvillimin e shqisave, aftesive logjike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 69791

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
3 ne stok
1 990 Lekë
2 ne stok
1 490 Lekë
2 ne stok
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
3 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3500 L
3 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 6000 L
8 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
890 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok

Përshkrimi

Valixhja e Krijimeve Happy Craftsman

Valixhja per femije Happy Craftsman

Per te gjithe femijet qe duan te jene inxhiniere te ardhshem

Ndihmon ne zhvillimin e shqisave te prekjes, te menduarit dhe aftesive logjike e koordinuese

Me kacavide, celes, 4 vida e aksesore te tjere per ndertimin perfekt

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Perdoret per te dyja gjinite: djem dhe vajza

Permasat e produktit:

Tavolina e hapur:

Gjatesia: 21.5 cm

Gjeresia: 47.5 cm

Lartesia: 56 cm

Produkti i paketuar ne valixhe:

Gjatesia: 11 cm

Gjeresia: 26 cm

Lartesia: 21.5 cm

Lartesia se bashku me dorezen: 47.7 cm

Kutia e hapur:

Gjatesia: 39 cm

Gjeresia: 37 cm

Lartesia: 48.5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)