2 490 Lekë


Përshkrimi

Arush i Kuq Zemer e Madhe

Material cilesore dhe antialergjik

Arushi eshte ngjyre i kuq me nje zemer me temina

I gjate 50 cm

Ideal per tu shtuar ne dhuraten tuaj...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32016

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Arush i Kuq Zemer e Madhe

Material cilesore dhe antialergjik

Arushi eshte ngjyre i kuq me nje zemer me temina

I gjate 50 cm

Ideal per tu shtuar ne dhuraten tuaj te Shen valentinit

Produktet që keni parë

Reviews (0)