1 690 Lekë


Përshkrimi

Arushi, Attic Treasures Bear, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 42831

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Arushi, Attic Treasures Bear, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me lartesi 24 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)