890 Lekë


Përshkrimi

Elefanti prej pellushi, Attic Treasures Ella

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 42829

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Elefanti prej pellushi, Attic Treasures Ella

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me lartesi 20cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)