1 090 Lekë


Përshkrimi

Lepurushi, Beanie Boos Secret Life, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42855

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Lepurushi, Beanie Boos Secret Life, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me lartesi 20 cm

Reviews (0)