5 490 Lekë


Përshkrimi

Little Pony, Beanie Boos Sparkle, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42854

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Little Pony, Beanie Boos Sparkle, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me lartesi 42 cm

Reviews (0)